LAHTISTE USTE PÄEV 2017

juuli 27, 2017

Kallid lapsevanemad!

 

Triibu & Liine päevahoid Saue vallas kutsub LAHTISTE USTE PÄEVALE esmaspäeval, 21.augustil 2017 kell 16.30-20.00 (aadress Harku tee 1, Hüüru küla, Saue vald). Tutvustame päevahoiu maja, teenuseid ja tegemisi, loovteraapia tuba ning vastame küsimustele.

Triibu & Liine päevahoid ootab oma turvalise ja mängulise õhkkonnaga kodusesse hoidu väikeseid särasilmi. Veel on vabu kohti ja registreeruda saab kodulehel www.triibuliine.ee.

Lisainfot saab info@triibuliine.ee või telefoni teel +372 53422104.

Triibu & Liine päevahoiud on tegutsenud alates aastast 2015.  Selle aja jooksul on olnud meil suur rõõm lustida ja mängida kokku ligikaudu 80lapsega. Meie juures veedavad toredaid päevi lapsed vanuses 1,6-3eluaastat. Meie päevahoidudes on väikesed rühmad, mis tagavad lapsele sotsialiseerimisoskused, turvalisuse, tähelepanu ning vähendavad suurte gruppide poolt tingitud stressi.

Päevahoius toimetame kindla päevakava alusel, et lastel oleks turvatunne ja teadmine, et neid oodatakse päevahoidu mängima tuttavate rühmakaaslaste ja kasvatajatega. Meie põhieesmärk on igapäevaselt arendada laste teadmisi ja käelist tegevust, õpetada hoolimist ja üksteisega arvestamist ning kujundada iseteeninduslikke oskusi. Meie päevad mööduvad lauldes, tantsides, võimeldes, lugedes, loovtööd tehes, õues lompides hüpates, aga eelkõige mängides, sest mäng on väikese inimese töö. Koduses ja hubases keskkonnas on lastel võimalik tunda end turvaliselt ja hästi ning saada individuaalset lähenemist. Lastega veedavad aega lastele pühendunud ja erialast kutsetunnistust omavad lapsehoidjad.

Triibu & Liine päevahoid pakub võimalust tähistada laste sünnipäevi meie ruumides tööpäevadel alates kella 18.00st ja nädalavahetustel alates kella 10.00st. Lisaks pakume võimalust muuta sünnipäevad omanäoliseks ja meeldejäävaks glittertattoode tegija abiga. Küsi pakkumist e-maili teel: info@triibuliine.ee.

Triibu & Liine päevahoiu majas Saue vallas tegutseb ka loovterapeut Teele, kes pakub loovteraapia teenust kõigile, kel on soov luua kontakt oma sisemaailmaga või leida lahendusi probleemsetele olukordadele. Rohkem infot telefonil +372 53444213.

Ootame teid külla, kohtumiseni Triibu & Liine päevahoius!

 

Kuidas emotsioone loomingulise protsessi kaudu paremini ja julgemalt väljendada?Rahulikke jõule ja edukat uut aastat!